کیت حرفه ای تعویض روغن رنو ساندرو و ال90

کیت حرفه ای تعویض روغن رنو ساندرو و ال90

471,500ریال
مالیات 471,500ریال
تولید کنندگان الف (elf)
کد محصول: NIL-367-083
انبار در انبار
بازدید 2461 بار

جزئیات محصول

  • نیاز به ابزار روغن موتور فرانسه-فیلترهای ایران
  • حمل خارج از شهر تهران روغن موتور الف 10w-40 SN مدل EVOLUTION 700 ST سینتتیک 1 و 4 لیتری-فیلتر هوا رنو سرکان-فیلتر روغن موتور رنو سرکان-فیلتر کابین ال90 سرکان

توضیحات محصول

معرفی محصول:

تعویض به موقع روغن موتور یکی از موارد ضروری برای حفظ سلامت و افزایش طول عمر موتور است. سهل انگاری در تعویض روغن موتور می‌تواند آسیب‌های جدی را متوجه قسمت‌های داخلی موتور کند. 
روغن موتور موجود در خودرو تحت دما و فشار بالا قرار دارد که این موضوع باعث شکسته شدن ساختار ملکولی آن می‌شود. به مرور زمان این روغن موتور دیگر قادر به تحمل تنش‌های داخل موتور و روانکاری قطعات داخلی آن نیست در این شرایط قطعات در تماس با یکدیگر به شدت در معرض خوردگی قرار می‌گیرند. 
یکی دیگر از خطراتی که ممکن است موجب بروز مشکل در عملکرد موتور شود وجود رسوبات تشکیل شده به دلیل تغییر حالت فاز روغن موتور به حالت ژله‌ای و سفت شدن آن است. این تغییر حالت مانع از جریان پیدا کردن روغن به قسمت‌های مختلف موتور می‌شود و این کمبود روغن موجب شده تا میل لنگ، میل سوپاپ، یاتاقان‌ها و ... به خوبی روانکاری نشوند و در نهایت موجب مرگ موتور شود. 
بنابراین بهتر است قبل از اینکه این اتفاق ناگوار برای موتور خودروی شما رخ دهد، هوشیار عمل کرده و با تعویض به موقع روغن موتور سلامت آن را تضمین کنید.
کیت تعویض روغن موتور الف رنو ساندرو و ال90 انتخابی هوشمندانه و حرفه‌ای برای شما مالکان این خودروی محبوب در ایران است. این کیت که به طور خاص برای خودرو رنو ساندرو و  ال 90 با همه مدل ها تعبیه شده است شامل موارد زیر است:
1-  
روغن موتور الف 10w-40 SN مدل EVOLUTION 700 ST سینتتیک 1 و 4 لیتری
2-  فیلتر روغن موتور سرکان
3-  فیلتر هوای سرکان
4-  فیلتر کابین سرکان

چرا باید از روغن موتور 10W-40 الف استفاده کرد؟

طبق دفترچه راهنمای خودرو رنو ساندرو و ال90 روغن موتور مناسب برای این خودرو باید دارای شاخص گرانروی 10W-40 باشد. حجم روغن موتور مورد نیاز برای تعویض روغن موتور به همراه فیلتر روغن موتور 4.8 لیتر است.
روغن موتور الف یکی از روغن های مورد تایید رنو است. با یک نگاه اجمالی به دفترچه راهنمای رنو ساندرو و ال90 خواهید دید که روغن پیشنهادی برای این خودرو روغن موتور الف فرانسه است.
یکی از موارد ضروری در هنگام تعویض روغن موتور، تعویض فیلتر‌ روغن موتور، فیلتر هوا و فیلتر کابین است. تعویض این فیلترها موجب افزایش راندمان موتور و طول عمر آن خواهد شد. 

کیت تعویض روغن الف رنو ساندرو و ال90 از محصولات تولیدی سرکان و الف می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی نیلاکا به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا ضمن اطمینان از اصالت گارانتی شده کالا توسط نیلاکا از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره مند گردید. در قسمت خودروهای مرتبط می توانید خودروهای مرتبط با این محصول را به دقت بررسی و از انطباق کالای کیت تعویض روغن الف رنو ساندرو و ال90 با خودروی خود اطمینان حاصل فرمایید این کالا به صورت اختصار مناسب برای خودروهای رنو ساندرو معمولی و استپ وی و رنو ال90 E2, تندر پارس, ال90 پلاس,ال90 پیکاپ و ال90 اتوماتیک می باشد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صور

مدت زمان: ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صور

هزینه ارسال: ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صور