شیشه پاک کن

 این دسته بندی در فروشگاه اینترنتی نیلاکا شامل اسپر های شیشه پاک کن ، لک بر شیشه ، اسپری ضد بخار شیشه و اسپری آبگریز شیشه خودرو می باشد. 
این دسته بندی برای پاک کردن و تمیزی سطح شیشه اختصاص داده شده است. اسپره‌های موجود در این دسته بندی با قدرت پاک کنندگی بالا تمام لکه های موجود بر روی سطح شیشه مانند لکه های به جا مانده از حشرات، دوده و آلودگی و فضولات پرندگان را از بین خواهد برد.
همچنین این دسته بندی شامل اسپری های آبگریز است که علاوه بر قدرت تمیز کنندگی بالا موجب فرار آب از روی سطح شیشه در فصول بارندگی می شود و در نتیجه موجب افزایش دید راننده در هنگام بارش باران و برف می شود. 
همچنین این دسته بندی شامل اسپری و دستمال ضد بخار است که بخوبی از تشکیل بخار بر روی شیشه محافظت می کند. به دلیل اختلاف دمای خارج و داخل خودرو در فصل زمستان تشکیل بخار بر روی سطح شیشه اجتناب ناپذیر است که این موضوع تاثیر منفی بر روی دید راننده خواهد داشت بنابراین استفاده از اسپری ضد بخار به طور قابل توجه ای باعث جلوگیری از تشکیل بخار شده و شرایط رانندگی را به مراتب امن تر خواهد کرد. 

از دیگر محصولات موجود در این دسته بندی پولیش و خش بر شیشه است که موجب از بین رفتن خط و خش سطحی از روی سطح شیشه و نگهداری و محافظت از سطح شیشه می‌شود. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد پولیش شیشه می‌توانید به مطلب زیر مراجعه نمایید. 

پولیش شیشه – راهنمای انتخاب و خریدGrid View:

اسپری شیشه شوی مادرز (MOTHERS)

46,500ریال

اسپری ضد بخار شیشه رین ایکس (RAINX)

94,500ریال

مایع ضد بخار شیشه رین ایکس (RAINX) (rain-x)

71,500ریال

پولیش حرفه ای شیشه سوناکس (SONAX)

340,500ریال

اسپری تمیز کننده حشرات پروتک (PROTEC)

40,500ریال

اسپری شیشه پاک رین ایکس (RAINX)

0ریال

اسپری شیشه پاک کن سوناکس (SONAX)

80,500ریال
نمایش 1 تا 15 از 20 (2 صفحه)